Спортивні апарати

Спортивні апарати

Air FX

Виробник: США, ICE

Повністю перероблений і поліпшений аерохокей від компанії ICE!

Детальніше...

Blue Streak

Виробник: США

В цю гру грають діти і дорослі. Якісний і надійний жетоноприймальний механізм. Встановлений дисплей над головами гравців, що дозволяє контролювати результат хокейного матчу. Яскраве і сучасне графічне оформлення столу.

Детальніше...

Challenger Green 2 Player

Виробник: Тайвань

Аерохокей розрахований на 2 гравців. Привертає увагу своїм яскравим зеленим кольором. Встановлено жетоноприймач з обох сторін. Неонове підсвічування. Звуковий супровід. Всі налаштування легко регулюються, такі як обсяг, кількість квитків, рахунок гри і монетоприймач.

Детальніше...

Baby Air

Виробник: Тайвань

Аерохокей спеціально для дітей, зручна конструкція. Дитячий аерохокей Baby Air має підсвічування і «бігаючі» світлодіоди.

Детальніше...

Challenger Neon 2 Player

Виробник: США

Розважальний автомат - аерохокей. Має безліч переваг таких як неонові вогні над головою, міцний алюмінієвий корпус з гравіюванням світлодіодні ліхтарі, звуковий супровід, електронний лічильник. Встановлено жетоноприймач.

Детальніше...

Best Shot

Виробник: США

Без зайвої "ілюмінації і звуків". Немає вогнів, нічого не звучить, тільки швидка дія і серйозна гра.

Детальніше...

Cosmic Air Hockey

Виробник: Тайвань

Аерохокей оснащений жетоноприймальним механізмом, в наявності комплект аксесуарів: 4 біти, 8 шайб, 50 жетонів. Відмінною особливістю аерохоккея Cosmic є неонова підсвітка. Cosmic також оснащений системою захисту гравців і дисплея. Легке і швидке програмування, надійний жетоноприймальний механізм.

Детальніше...