Новини

Новини

Retail&Development Business Expo – 2017

       6-7 квітня 2017 року в Києві в НСК «Олімпійський» пройшла перша в Україні міжнародна спеціалізована виставка рітейлу та девелопменту RDBExpo-2017. 

      Як і передбачалося, на першу в Україні спеціалізовану міжнародну виставку індустрії рітейлу та девелопменту зібралися практично всі ключові представники галузі. Тут були власники і топ-менеджери компаній сфери роздрібної торгівлі, і керуючих компаній ТРЦ, а також компаній, що пропонують ефективні рішення для рітейлу та девелопменту.

     На заході свої проекти презентували понад 50 компаній, які представляли Україну, Білорусь, Казахстан, Грузію, Німеччину, Австрію та інші країни, а також міжнародних компаній, що працюють по всьому світу. Загальна площа експозони досягала 3000 кв. м на двох поверхах – так що всім було де розміститися. Вільних місць не залишилося. 

Детальніше...

Дочірні категорії

 IAAPA Attractions Expo 2016 - найбільша подія за 98 років історії заходів - встановлює нові рекорди по відвідуваності і масштабу - як глобальний бізнес-бум індустрії атракціонів

(Орландо, Флорида, США) - IAAPA Attractions Expo 2016 побила всі рекорди, бо зібрала 35,100 професіоналів індустрії атракціонів в Орландо, щоб побачити майбутнє розважальної промисловості через найбільшу виставку історії подібних заходів за 98 років. Бізнес в сфері індустрії атракціонів знаходиться на підйомі в усьому світі, а також успіх на IAAPA Attractions Expo 2016 завершує рекордний рік для всіх трьох виставок IAAPA, включаючи заходи в Азії і Європі. Виставка, тривалістю в тиждень, і конференція в Орландо проходили 14-18 листопада в конференц-центрі "Orange County Convention Center."

 Більше 22,600 покупців, включаючи власників індустрії атракціонів, президентів, генеральних менеджерів, директорів та управлінців об'єдналися з творчими інноваторами протягом тижня, щоб анонсувати нові продукти, протестувати новітні технології, обговорити тренди і гарячі теми, випробувати нові частування та напої, а також навчитися у провідних фахівців. IAAPA Attractions Expo є провідною конференцією і виставкою ($ 39.5 млрд) глобальної індустрії атракціонів і служить ринком передових інновацій для промисловості.

 

5-денна виставка зібрала близько $ 51,3 млн в економіку регіону.

 

Були представлені наступні престижні галузеві нагороди на IAAPA Attractions Expo 2016:

  • IAAPA Hall of Fame Awards (Лідери світової індустрії)
  • IAAPA Service Awards (сервіс для IAAPA і промисловості)
  • IAAPA Brass Ring Awards (передового досвіду в області маркетингу, роздрібної торгівлі, розваг, людських ресурсів, продуктів харчування і напоїв, топ сімейних розважальних центрів, нових продуктів, а також кращих експонатів)