Редемпшн апарати

Редемпшн апарати

2 Minute Drill

Виробник: США, ICE

2 Minute Drill - це найунікальніший і найінтерактивніший симулятор американського футболу. На ігровому полі знаходяться 4 мішені, що вискакують у випадковому порядку і 3 отвори різного розміру. Потрапляння м'ячем в отвір приносить різну кількість очок, залежно від розміру.

Детальніше...

Alley Ooop!

Країна виробника: США
Принцип користування: Гравці повинні пустити дев'ять куль вгору по схилу, щоб набрати стільки очок, скільки вони можуть.

Детальніше...

3 Across

Країна виробника: США
Принцип користування: Гравцям необхідно закинути кулі в лунки шарокат. Якщо гравець закине три кулі в певний колірний ряд, то отримає додаткові призові очки. За результатами гри гравець отримує квитки.

Детальніше...

Barrel of Monkeys

Виробник: США, Raw Thrills

Дуже проста і весела гра, в яку зможе зіграти навіть дитина. Все управління відбувається натисненням однієї кнопки! Гравцю необхідно з'єднати всі мавпи, у той час як вони розгойдуються. За десяту, золоту, мавпу дається бонус. Об'єднавши 10 мавп гравець потрапляє в секретну кімнату, де починається бонусне шоу. Можна вибрати 1 з 3 оточень: пляж, джунглі або водоспад

Детальніше...

Acorn Drop

Країна виробника: США
Принцип користування: Мета гри полягає в тому, щоб стрибучий м'яч потрапив в одне з двох отворів. Кожна лунка має свою кількість очок і джек-пот є повністю регульованим.

Детальніше...

Basket Fortune

Країна виробника: Китай

Принцип користування: Гра розрахована на 4 гравці. Гравець повинен точно кинути жетон, так, щоб він потрапив в одну з обертових воронок з номіналом виграшу призових квитків.

Детальніше...

All Aboard!

Країна виробника: Корея
Принцип користування: Гравцю необхідно зупинити три колеса з випадковими числами і отримати виграш у квитках

Детальніше...

Batman

Країна виробника: США
Принцип користування: Гравець, за допомогою рукавичок Бетмена, "колотить" вискакуючі  фігурки лиходіїв на ігровому полі.

Детальніше...