Новинки

Новинки

2 Minute Drill

Виробник: США, ICE
 
Редемпшн-гра
 
2-хвилинне тренування - одна з найунікальніших і повністю інтерактивних спортивних аркадних ігор, доступних на сьогоднішньому ринку. Привабливий показ і повні барвисті атрибути дійсно змушують людей грати в таку інтригуючу редемпшн-гру.

Детальніше...

DINOSAUR CATCHER

Виробник: США, Segа

Редемпшн-автомат

Dinosaur Catcher - це барвиста, весела гра про викуп квитків у дітей. Показуючи 19 різних динозаврів, щоб не упустити і зловити! Малюки просто хочуть продовжувати грати, щоб зловити їх усіх! Ця компактна ігрова аркада з двома гравцями - ідеальне доповнення до будь-якого сімейного розважального центру!

Детальніше...

Angry Birds Arcade

Виробник: США, ICE
 
Редемпшн-автомат

Одна з найпопулярніших ігор для мобільних телефонів, ANGRY BIRDS, тепер і на аркадних автоматах! Використовуючи унікальний контролер-рогатку гравцеві необхідно знищити всіх злих свиней на рівні. Стрілянина проводитися по величезному сенсорному екрану!

Детальніше...

DOWN THE CLOWN

Виробник: США, ICE

Редемпшн-гра

Другий випуск в серії «Skill Wall» від ICE, «The Down Clown», приносить одну з найпопулярніших ігор на півдорозі прямо в ігровий зал. 1 або 2 гравця кидають м'ячі у механічних клоунів, чим більше ви збиваєте, тим більше квитків ви виграєте! Down the Clown, виготовлений на замовлення верхній дах, клоуни ручної роботи, світлодіоди і яскравий намет, відмінно впишеться в вашу стіну аркад поруч з Milk Jug Toss і ICE Ball!

Детальніше...

BEAN BAG TOSS

Виробник: США, ICE
 
Редемпшн-гра

Проста і інтуїтивно зрозуміла гра, Bean Bag Toss пропонує гравцям підкидати бобові мішечки в отвори для мішеней на обертовому диску з доданою функцією, що дозволяє їм набирати додаткові очки, отримуючи три отвори одного кольору поспіль. Як і всі інші ігри, на легкій грі ICE, гравець точно знає, що робити з самого початку, і буде повертатися знову і знову, щоб спробувати виграти відмінну гру і виграти бонусні квитки!

 

Детальніше...

DROP IT WIN IT

Виробник: США, Sega

Редемпшн-автомат

Drop It Win перевірятиме спритність гравця і координацію рук і очей в цьому новому аркадном прилавку мерчандайзерів! Легко зрозуміти і весело грати! Drop It Win It просить гравців вибрати один з 15 призів і опанувати V-Hook, щоб кинути приз і виграти!

Детальніше...

DAYTONA® CHAMPIONSHIP USA

Виробник: США, Sega

Редемпшн-гра

Sega пішла на все, щоб виділитися з натовпу! Освітлений зверху та знизу DAYTONA® навіть з вмонтованим двигуном під сидінням! Нові особливості гри включають в себе живу камеру, ви зможете насолоджуватися максимальними хвастощами, коли переженете своїх друзів! Крім того, нова DAYTONA® це «Live TV» наділена відео-щитом. Ця нова функція дозволяє глядачам бачити, що відбувається в гонці, будь то аварія, пропуск на позицію або з'ясувати, хто виграє або програє!

Детальніше...

FLY O'CLOCK

Виробник: США

Редемпшн-гра

Прийміть епічний виклик, коли час - ваш ворог! Перестрибніть через годинникові стрілки і постарайтеся не потрапити, в іншому випадку, це GAME OVER. Гравці отримують 1 хвилину за кожен стрибок. Кожні 15 хвилин є квиток Fiesta, де чим швидше ви стрибаєте, тим більше квитків ви виграєте. Час завжди проти вас, так що покваптеся і пройдіть повні 60 хвилин, і бонусний квиток буде вашою нагородою.

Детальніше...