Боулінг

Боулінг

Особливості бізнесу

Боулінг - це чудовий вид спорту, активного відпочинку чи просто розваги. Останнім часом гра в боулінг по-справжньому стала популярним заняттям і відпочинком у всьому світі. Кожна людина, хоч раз у житті, повинна спробувати боулінг на "дотик", а той, хто випробував на собі це задоволення, не раз захоче знову і знову насолодитися черговою партією!

 

Історія виникнення  

 Боулінг - це захоплююча і азартна гра, яка налічує вже більше 5000 років. Перші кулі для боулінгу були виявлені ще в гробницях фараонів Єгипту. А доріжки, призначені для даної гри, знайдені археологами на території стародавньої Полінезії, є підтвердженням того, що ще в VI столітті місцеві жителі активно грали в боулінг. До речі, довжина цих доріжок повністю збіглася по довжині з сучасними - 18,228 м. За історію свого існування боулінг пережив безліч суперечливих етапів. Наприклад, довгий період в Німеччині гра була частиною релігійного обряду, а кеглі ототожнювали язичницьких богів. Вважалося, що, чим більше кеглів зіб'є людина, тим чистіше його душа і мотиви, тим краще його людські якості. Були також періоди, коли боулінг вважався азартною і гріховною грою. Люди грали на гроші, робили ставки. А оскільки церква запевняла, що саме азарт породжує бандитизм і шахрайство, гра була забороненою. І лише в кінці XIX століття, боулінг став таким, яким люди знають цю гру зараз. Були розроблені загальні правила, встановлені стандарти гри, а також затверджено розміри кегель і куль. До речі, саме на цьому етапі, було вирішено використовувати для гри звичні нам десять кеглів (раніше їх було лише дев'ять).

 

Філософія нашої компанії

Сучасний боулінг давно вийшов за рамки унікального і елітного виду відпочинку. Був час, коли записуватися пограти потрібно було за кілька днів. У період 1996- 2008 роки розважальні центри та боулінг-клуби відкривалися по кілька штук на місяць. Зараз індустрія розваги переживає не кращі свої часи і йде справжня війна за клієнта. Власники застосовують різні маркетингові інструменти, акції, подарунки, спеціальні тарифи. Важливий фактор успіху такого бізнесу - це якісне обладнання! Експерти нашої компанії проходили стажування і набиралися досвіду в кращих клубах Європи і США, мали можливість працювати на різному устаткуванні - американському, європейському та китайському. Ми з радістю допоможемо Вам розібратися у всіх тонкощах цього бізнесу, підібрати оптимальний комплект обладнання, а також надамо навчання та якісне сервісне обслуговування.